| Bahan | Silikon kristal tunggal |
|---|---|
| Jenis | Panel Surya yang Disesuaikan |
| Penyambung | Kompatibel dengan MC4/MC4 |
| Maks. Kekuatan | 350W untuk panel surya bipv |
| sel surya | Sel kelas mono 156.75*156.75mm |
| Bahan | Mono & Poli |
|---|---|
| pesanan OEM | Terima Disesuaikan |
| Maks. Kekuatan | 350W untuk panel surya bipv |
| Jenis | Panel surya bifacial PERC Mono |
| Aplikasi | Bangunan, Pagar, Rumah kaca |
| kekuasaan | 100W 105W |
|---|---|
| Mode kisi | Tata surya ON-grid |
| Tempat pemasangan | Komersial, Rumah, Sistem Rumah Tenaga Surya, Tata Surya Lampu Jalan Tenaga Surya, sistem panel surya |
| Merek | Rixin |
| Baterai | 12V 250Ah * 2 |
| Aplikasi | Sistem Panel Surya Untuk Rumah |
|---|---|
| transparan | 5%-45% |
| Jumlah sel | 72(6*12)pcs |
| Bahan | mono atau poli |
| masa hidup | 50 tahun |
| Kekuasaan | 100W 105W |
|---|---|
| Mode kisi | tata surya on-grid |
| Tempat pemasangan | Komersial, Rumah, Sistem Rumah Tenaga Surya, Tata Surya Lampu Jalan Tenaga Surya, sistem panel surya |
| Merek | Rixin |
| Baterai | 12V 250Ah * 2 |
| Nama Produk | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Model | Modul BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Struktur kesalahan (mm) | Kaca tempered 3.2mm + 0.5EVA + sel mono bifacial + 0.5EVA + kaca tempered 3.2mm |
| Nomor sel | 158.75mm 20 pcs (5*4) |
| Nama Produk | Modul BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Struktur kesalahan (mm) | Kaca tempered 3.2mm + 0.5EVA + sel mono bifacial + 0.5EVA + kaca tempered 3.2mm |
| Nomor sel | 158.75mm 20 pcs (5*4) |
| Kekuasaan | 200W 215W |
|---|---|
| Mode kisi | Tata surya ON-grid |
| bersertifikat | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Transparan (%) | 22% |
| Struktur kesalahan (mm) | Kaca tempered 3.2mm + 0.5EVA + sel mono bifacial + 0.5EVA + kaca tempered 3.2mm |
| Tinggi | 2.5m~4m |
|---|---|
| Arah | Horisontal vertikal |
| Daya (setiap parkir) | abt. sekitar 3.0KWp(3.5m*5.2m) 3.0KWp(3.5m * 5.2m) |
| Pos pengisian daya | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Bahan | Baja Galvanis + panel surya |