| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 25,5% |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 25,5% |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 18.5 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Kekuasaan | 325W |
|---|---|
| Dimensi | 1600mm * 1036mm * 5mm |
| Kotak persimpangan | Nilai IP 68 |
| Aplikasi | Sistem Panel Surya Untuk Rumah |
| Tipe Sel | Sel mono |
| Kekuasaan | 230W |
|---|---|
| Dimensi | 1500mm * 1060mm * 28mm |
| transparan | 25% |
| masa hidup | 50 tahun |
| Kemasan rincian | kasus kayu |
| Kekuasaan | 230W |
|---|---|
| Dimensi | 1500mm * 1060mm * 28mm |
| transparan | 25% |
| masa hidup | 50 tahun |
| Kemasan rincian | kasus kayu |
| Model | Panel Surya RXJJ-MDM270 |
|---|---|
| Jenis | Modul polikristalin |
| Aplikasi | pembangkit listrik tenaga surya, dinding tirai, ruang berjemur, atap rumah |
| Fitur | Isolasi termal tahan air |
| Kotak persimpangan | Nilai IP68 |
| Kekuasaan | 495w |
|---|---|
| Dimensi | 2094*1134*35mm |
| Toleransi daya | -0~+5% |
| Efisiensi | 20,8% |
| Jaminan | jaminan daya keluaran 25 tahun |
| Nama | Modul PV surya |
|---|---|
| OEM | Mendukung |
| Bingkai | Paduan alaminum anodized |
| Suhu | Kondisi pengujian: radiasi = (1 + 0,1BiFi) 1000W / , suhu lingkungan = 25 , AM = 1,5 |
| Kemasan rincian | Kemasan Standar |
| Kekuasaan | 380W |
|---|---|
| Dimensi | 1974*992*6mm |
| Efisiensi | 19,40% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Nama | Panel Surya Tipe N |