| Nama Produk | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 29.3 |
| Maks. Kekuatan | 325W |
| Modul efisien (%) | 19.0 |
| Kisaran suhu kerja modul (℃) | 45±2℃ |
| Nama Produk | Modul Kaca Laminasi Silikon Polikristalin |
|---|---|
| Efisiensi modul c(%) | 13.6 |
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 210 |
| Toleransi daya (%) | ±5 |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 24.78 |
| Model | Panel Sel Surya Fotovoltaik, Panel surya modul PV yang dipasang di atap portabel untuk penggunaan si |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Surya Polikristalin |
| situs instalasi | Atap atau panel surya tanah, Tanah terbuka dan atap datar |
| Efisien(%) | 16,5 |
| Dimensi modul (L*W*H)(mm) | 2015*996*35 |
| Bahan | silikon monokristalin |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | Peringkat IP67/68 |
| Nama Produk | panel surya kaca ganda, Panel Surya Monokristalin, modul pv kaca ganda, panel surya transparan / pan |
| Bingkai | Paduan aluminium |
| Kekuasaan | 320w |
|---|---|
| Dimensi | 1600mm * 1036mm * 5mm |
| Kotak persimpangan | IP67 |
| Aplikasi | Sistem Panel Surya Untuk Rumah, Rumah Kaca, Atap |
| Tipe Sel | Sel mono |
| Daya beban (w) | 50kw, di tata surya grid |
|---|---|
| Aplikasi | Beranda,Komersial,Industri,Perumahan/Komersial,Perumahan |
| Waktu kerja (h) | 24 jam |
| Tegangan keluaran (v) | 110/1220/220/230V |
| Tenaga Surya (W) | 10KW, di tata surya grid 5000 w |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22% |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 25.5 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |