| Maks. Kekuatan | 350W untuk panel surya bipv |
|---|---|
| transparan | 5% - 50% |
| masa hidup | 50 tahun |
| Dimensi | Sesuai kebutuhan Anda |
| Bahan | Silikon Monokristalin dan Polikristalin |
| sel surya | Sel kelas mono 156.75*156.75mm |
|---|---|
| Jenis | Panel Surya yang Disesuaikan |
| Efisiensi | 16,8%~18,25% Efisiensi Tinggi |
| Aplikasi | Atap, dinding Curtin, Pagar, Rumah hijau |
| transparan | 5%-45% |
| Aplikasi | Atap bangunan atau dinding tirai |
|---|---|
| Jumlah sel | 30 buah |
| Bahan | mono |
| masa hidup | 50 tahun |
| Jenis | Panel Surya Kaca Ganda BIPV |
| Model | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Kotak persimpangan | Bersertifikat IP67 TUV / UL, Nilai IP 68 |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Bahan | sel surya mono atau poli |
| Jenis | Panel Surya Monokristalin |
| Maks. Kekuatan | 105W |
| Jumlah sel | 72(6*12)pcs |
|---|---|
| Bahan | silikon polikristalin |
| masa hidup | 50 tahun |
| Jenis | Panel Surya yang Disesuaikan |
| sel surya | Sel kelas mono 156.75*156.75mm |
| Nama | Rak Panel Surya Baja Ringan BIPV Solar Roof di Sistem Pemasangan PV Atap |
|---|---|
| Bahan | Baja Ringan Kekuatan Tinggi |
| Keuntungan | Kapasitas Pembawa Beban yang Kuat |
| Sertifikasi | GB, ISO, TUV, CE |
| Asal | Wuhan, Cina |
| Nama | Modul Surya Kaca Laminasi |
|---|---|
| Efisiensi modul c(%) | 13.6 |
| Toleransi daya (%) | ±5 |
| kebiasaan | BIPV/panel khusus dari 5W hingga 600W |
| Jenis | Modul kaca kaca bifacial |
| Nama Produk | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Nama Produk | Modul BIPV |
|---|---|
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparan (%) | 22,5% |
| Struktur kesalahan (mm) | Kaca tempered 3.2mm + 0.5EVA + sel mono bifacial + 0.5EVA + kaca tempered 3.2mm |
| Nomor sel | 158.75mm 20 pcs (5*4) |