| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 11.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 9.55 |
| Transparan (%) | 25,5% |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Nama Produk | Panel Surya Mono |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | IP65 Tahan Air |
| Penyambung | Konektor Kompatibel MC4 |
| Bingkai | Paduan Aluminium Anodized / Hitam |
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Sel Surya Fotovoltaik |
| sel surya | kristal tunggal |
| Jumlah sel | 60 PCS |
| Aplikasi | Komersial/Industri/Rumah/Tata Surya |
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Sel Surya Fotovoltaik |
| sel surya | kristal tunggal |
| Jumlah sel | 48 pcs |
| Aplikasi | Komersial/Industri/Rumah/Tata Surya |
| Kekuasaan | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Berat modul (kg) | 27kg |
| Suhu kerja | -40-85℃ |
| Sertifikasi | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Warna | Merah |
| Nama | Panel Surya 540w |
|---|---|
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 540v |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 42.09 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 12.83 |
| Modul efisien (%) | 20.83 |
| Nama Produk | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 29.3 |
| Maks. Kekuatan | 325W |
| Modul efisien (%) | 19.0 |
| Kisaran suhu kerja modul (℃) | 45±2℃ |
| Nama | Modul PV Monokristalin |
|---|---|
| Jenis | Panel Surya Standar, panel surya, pelat surya |
| Kabel | Kabel PV 4M 900mm |
| Aplikasi | Rumah,Komersial,Industri,Tata Surya,Tata Surya atau solar pant |
| Kotak persimpangan | PERINGKAT IP67 |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Tegangan rangkaian terbuka (Voc/V) | 38.03 |
| Modul efisien (%) | 21% |
| Ukuran sel (mm) | 182*91 |
| Ketebalan kaca (mm) | 3.2 |
| Nama | Panel Surya Kustom |
|---|---|
| Jenis | Modul BIPV polikristalin |
| Aplikasi | pembangkit listrik tenaga surya, dinding tirai, ruang berjemur, atap rumah |
| Fitur | Isolasi termal tahan air |
| Kotak persimpangan | Nilai IP68 |