| Nama | Modul Fotovoltaik Surya 325 Watt |
|---|---|
| Kekuasaan | 325 Watt |
| Dimensi | Disesuaikan |
| Efisiensi | 16,7% |
| masa hidup | 25 tahun |
| Bahan | silikon monokristalin |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | Peringkat IP67/68 |
| Nama Produk | panel surya kaca ganda, Panel Surya Monokristalin, modul pv kaca ganda, panel surya transparan / pan |
| Bingkai | Paduan aluminium |
| Nama | Modul PV Monokristalin |
|---|---|
| Jumlah sel | 144 pcs setengah sel |
| Jenis | Panel Surya Standar, panel surya, pelat surya |
| Kabel | Kabel PV 900mm |
| situs instalasi | Atap atau panel surya tanah, Tanah terbuka dan atap datar |
| Nama Produk | Panel Surya sel polikristalin |
|---|---|
| Efisien(%) | 17 |
| Kabel | 4mm2 negatif300mm, positif300mm |
| Tegangan sistem maksimum (V) | 1500DC |
| Arus perlindungan maksimum sistem (A) | 15 |
| Nama Produk | Modul Surya Bifacial Mono |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Bingkai | Paduan Aluminium Anodized |
| Jumlah sel | 144 buah |
| Jenis | Panel Surya Standar, modul panel surya |
| Model | Panel Surya RXJJ-MDM270 |
|---|---|
| Jenis | Modul polikristalin |
| Aplikasi | pembangkit listrik tenaga surya, dinding tirai, ruang berjemur, atap rumah |
| Fitur | Isolasi termal tahan air |
| Kotak persimpangan | Nilai IP68 |
| Nama | Panel Surya 540w |
|---|---|
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 540v |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 42.09 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 12.83 |
| Modul efisien (%) | 20.83 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Jaminan | 25 tahun |
|---|---|
| Kotak persimpangan | Nilai IP 68 |
| Penyambung | Konektor Kompatibel MC4 |
| situs instalasi | Atap atau panel surya tanah, Tanah terbuka dan atap datar |
| Modul efisien (%) | 21,29% |
| Kekuasaan | 540w |
|---|---|
| Dimensi | 2285*1134*35mm |
| Toleransi daya | -0~+5% |
| Efisiensi | 20,83% |
| Jaminan | jaminan daya keluaran 25 tahun |