| Nama | Modul Kaca Ganda Bifacial Mono |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Bingkai | Paduan Aluminium Anodized |
| Bahan | silikon monokristalin |
| Jumlah sel | 144 buah |
| Nama | Modul PV Monokristalin |
|---|---|
| Jumlah sel | 144 pcs setengah sel |
| Jenis | Panel Surya Standar, panel surya, pelat surya |
| Kabel | Kabel PV 900mm |
| situs instalasi | Atap atau panel surya tanah, Tanah terbuka dan atap datar |
| Nama | Modul PV Monokristalin |
|---|---|
| Jenis | Panel Surya Standar, panel surya, pelat surya |
| Kabel | Kabel PV 4M 900mm |
| Aplikasi | Rumah,Komersial,Industri,Tata Surya,Tata Surya atau solar pant |
| Kotak persimpangan | PERINGKAT IP67 |
| Nama | Modul PV surya |
|---|---|
| OEM | Mendukung |
| Bingkai | Paduan alaminum anodized |
| Suhu | Kondisi pengujian: radiasi = (1 + 0,1BiFi) 1000W / , suhu lingkungan = 25 , AM = 1,5 |
| Kemasan rincian | Kemasan Standar |
| Kotak persimpangan | Bersertifikat IP67 TUV / UL, Nilai IP 68 |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Jumlah sel | 72(6*12)pcs |
| Bahan | sel surya mono atau poli |
| Jenis | Panel Surya Monokristalin |
| Jenis | Modul BIPV |
|---|---|
| kebiasaan | Warna, Ukuran, Kekuatan |
| Struktur kesalahan (mm) | Kaca tempered 3.2mm + 0.5EVA + sel mono bifacial + 0.5EVA + kaca tempered 3.2mm |
| Kabel | 4m㎡/300mm |
| Dimensi (mm) | kebiasaan |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 410 |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 31.78 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 12.9 |
| Tegangan rangkaian terbuka (Voc/V) | 38.03 |
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Sel Surya Fotovoltaik |
| sel surya | kristal tunggal |
| Jumlah sel | 48 pcs |
| Aplikasi | Komersial/Industri/Rumah/Tata Surya |
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Sel Surya Fotovoltaik |
| sel surya | kristal tunggal |
| Jumlah sel | 60 PCS |
| Aplikasi | Komersial/Industri/Rumah/Tata Surya |
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
|---|---|
| Nama Produk | Panel Sel Surya Fotovoltaik |
| sel surya | kristal tunggal |
| Jumlah sel | 60 PCS |
| Aplikasi | Komersial/Industri/Rumah/Tata Surya |