| Kekuasaan | 365W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 18,70% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 30 pcs / karton, 22 karton / 40HQ, 660 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 300W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18,20% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 360W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 18,40% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 30 pcs / karton, 22 karton / 40HQ, 660 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 365W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 18,70% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 30 pcs / karton, 22 karton / 40HQ, 660 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 295W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 17,90% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 300W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18,20% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 305W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18.50% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 305W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18.50% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Nama | Panel Surya 540w |
|---|---|
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 540v |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 42.09 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 12.83 |
| Modul efisien (%) | 20.83 |
| Kekuasaan | 470W |
|---|---|
| Dimensi | 1990mm * 1360mm * 31mm |
| Pengaturan sel | 2*96(6*8*2) |
| masa hidup | 50 tahun |
| Jenis pasokan | Layanan OEM |