| Kekuasaan | 305W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18.50% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 365W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 18,70% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 30 pcs / karton, 22 karton / 40HQ, 660 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 365W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 18,70% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 30 pcs / karton, 22 karton / 40HQ, 660 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 300W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18,20% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Kekuasaan | 305W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 18.50% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kemasan rincian | 33 pcs / karton, 26 karton / 40HQ, 858 pcs / 40HQ |
| Bahan | silikon monokristalin |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | Peringkat IP67/68 |
| Nama Produk | panel surya kaca ganda, Panel Surya Monokristalin, modul pv kaca ganda, panel surya transparan / pan |
| Bingkai | Paduan aluminium |
| Bahan | silikon monokristalin |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | Peringkat IP67/68 |
| Jenis | Panel Surya Kaca Ganda, Panel Surya Standar, Panel Surya 144cell |
| Nama Produk | panel surya kaca ganda, Panel Surya Monokristalin, modul pv kaca ganda, panel surya transparan / pan |
| Modul NO. | Panel surya DBP400 |
|---|---|
| Tenaga Surya (W) | Tata surya 10kw, tata surya grid 5000w |
| Aplikasi | Beranda,Komersial,Industri,Perumahan/Komersial,Perumahan |
| Daya beban (w) | 10kw, pada tata surya grid 10000w |
| inverter | BiruE-10KT |
| Kekuasaan | 540w |
|---|---|
| Dimensi | 2285*1134*35mm |
| Toleransi daya | -0~+5% |
| Efisiensi | 20,83% |
| Jaminan | jaminan daya keluaran 25 tahun |
| Kekuasaan | 450 Watt |
|---|---|
| Dimensi | 2094*1038*35mm |
| Efisiensi | 20,7% |
| Warna | Hitam |
| Nama | 450 Watt Double Glassl Crystalline PV Modules |