| Nama | Modul fotovoltaik berbentuk khusus |
|---|---|
| kebiasaan | BIPV/panel khusus dari 5W hingga 500W |
| Jenis | Modul kaca kaca bifacial BIPV |
| Aplikasi | pembangkit listrik tenaga surya, dinding tirai, ruang berjemur |
| Bingkai | Tanpa bingkai |
| Nama | Panel Surya Kustom |
|---|---|
| Jenis | Modul BIPV |
| Aplikasi | pembangkit listrik tenaga surya, dinding tirai, ruang berjemur, atap rumah |
| Fitur | Isolasi termal tahan air |
| Kotak persimpangan | Nilai IP68 |
| Nama Produk | Panel Surya BIPV |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 29.3 |
| Maks. Kekuatan | 325W |
| Modul efisien (%) | 19.0 |
| Kisaran suhu kerja modul (℃) | 45±2℃ |
| Nama Produk | Modul Kaca Laminasi Silikon Polikristalin |
|---|---|
| Efisiensi modul c(%) | 13.6 |
| Daya maksimum (Pm/Wp) | 210 |
| Toleransi daya (%) | ±5 |
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 24.78 |
| Aplikasi | Atap bangunan atau dinding tirai |
|---|---|
| transparan | 32% |
| Jumlah sel | 48(6*8)Pcs |
| pesanan OEM | Terima Disesuaikan |
| Bingkai | Disesuaikan |
| Bahan | silikon monokristalin |
|---|---|
| Jaminan | Jaminan Daya Keluaran 25 Tahun |
| Kotak persimpangan | Peringkat IP67/68 |
| Nama Produk | panel surya kaca ganda, Panel Surya Monokristalin, modul pv kaca ganda, panel surya transparan / pan |
| Bingkai | Paduan aluminium |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22% |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Daya maksimum pada STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Tegangan daya maksimum (Vmp/V) | 21.0 |
| Arus daya maksimum (lmp/V) | 10.24 |
| Transparan (%) | 22 |
| Suhu kerja (℃) | -40~ +85 |
| Aplikasi | Atap, dinding Curtin, Pagar, Rumah hijau |
|---|---|
| sel surya | Sel kelas mono 156.75*156.75mm |
| Jaminan | 30 tahun |
| Jumlah sel | 54(6*9) pcs |
| transparan | 23% |
| Kekuasaan | 320w |
|---|---|
| Dimensi | 1600mm * 1036mm * 5mm |
| Kotak persimpangan | IP67 |
| Aplikasi | Sistem Panel Surya Untuk Rumah, Rumah Kaca, Atap |
| Tipe Sel | Sel mono |