| Jaminan | 25 tahun |
|---|---|
| Kotak persimpangan | Nilai IP 68 |
| Penyambung | Konektor Kompatibel MC4 |
| situs instalasi | Atap atau panel surya tanah, Tanah terbuka dan atap datar |
| Modul efisien (%) | 21,29% |
| Daya beban (w) | 50kw, di tata surya grid |
|---|---|
| Aplikasi | Beranda,Komersial,Industri,Perumahan/Komersial,Perumahan |
| Waktu kerja (h) | 24 jam |
| Tegangan keluaran (v) | 110/1220/220/230V |
| Tenaga Surya (W) | 10KW, di tata surya grid 5000 w |
| Tinggi | 2.5m~4m |
|---|---|
| Daya (setiap parkir) | abt. sekitar 3.0KWp(3.5m*5.2m) 3.0KWp(3.5m * 5.2m) |
| Arah | Horisontal vertikal |
| Pos pengisian daya | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Kemasan rincian | karton / kotak kayu |
| Kekuasaan | 330W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 16.90% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Nama | Modul PV polikristalin |
| Kekuasaan | 275W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi | 16,7% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Bingkai | Paduan alaminum anodized |
| Kekuasaan | 50W |
|---|---|
| Dimensi | 541*670*35mm |
| sel | 36 sel |
| masa hidup | 25 tahun |
| Nama | Panel Surya Kustom |
| Kekuasaan | 325W |
|---|---|
| Dimensi | 1658*992*6mm |
| Efisiensi Modul | 19,80% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Warna penampilan | Hitam |
| Kekuasaan | 330W |
|---|---|
| Dimensi | 1968*992*6mm |
| Efisiensi | 16.90% |
| masa hidup | 30 tahun |
| Kotak persimpangan | IP 67 |
| Tinggi | 2.5m~4m |
|---|---|
| Daya (setiap parkir) | abt. sekitar 3.0KWp(3.5m*5.2m) 3.0KWp(3.5m * 5.2m) |
| Arah | Horisontal vertikal |
| Pos pengisian daya | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Kemasan rincian | karton / kotak kayu |
| Tinggi | 2.5m~4m |
|---|---|
| Daya (setiap parkir) | abt. sekitar 3.0KWp(3.5m*5.2m) 3.0KWp(3.5m * 5.2m) |
| Arah | Horisontal vertikal |
| Pos pengisian daya | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Kemasan rincian | karton / kotak kayu |